Бізнес у виробництві паперових стаканчиків

Бізнес у виробництві паперових стаканчиків

Коментує: директор виробничого підприємства “Футур-пакс” Лариса Самойленко.

Сучасні умови в умовах війни накладають свої власні правила гри. Управління бізнесом, розуміння ринкових потреб, забезпечення робочих місць і стабільної заробітної плати своєму колективу, навіть збереження бізнесу на нульовому рівні прибутку, стає надзвичайно складною задачею. Більше того, ми живемо в постійній напрузі та стресі, іноді здається, що ми вичерпали свій внутрішній потенціал. Але незважаючи на всі труднощі, економіка України існує і розвивається. Тому у нас немає іншого виходу, крім як “закачати рукава” і постійно адаптуватися для виживання.

Ринок паперових стаканчиків

Під час війни частина країни перебувала або все ще перебуває під окупацією, понад 5 мільйонів наших громадян виїхали за кордон або стали внутрішніми переселенцями. В результаті ринок споживачів значно скоротився. З іншого боку, конкуренція зросла, і нам доводиться боротися і утримувати свої позиції серед усіх цих викликів. Серед жахливих наслідків – демпінг та постійне знецінювання вартості продукції, незважаючи на постійний ріст цін на пальне, електроенергію, сировину, коливання валютного курсу і таке інше.

Але незважаючи на всі ці проблеми, у нашому житті залишився один момент – насолоджуватися ранковою кавою, мріяти про краще майбутнє і трохи відпочити. Цей момент стає як маленькою краплею щастя в нашому неспокійному сучасному житті.

Таким чином ринок живе і розвивається. І це призводить до певних тенденцій та трендів.

На жаль, наше підприємство “Футур-Пакс” разом із своїми співробітниками опинилося на окупованій території в перші дні війни, а саме в Бучі, Гостомелі та Ірпені Київської області. Після півторамісячної окупації майже всі співробітники повернулися на розграбоване, але виживше підприємство. У ті дні не було тепла, води, інтернету і таке інше. “Ми об’єдналися, почали працювати, тому що розуміли, що інакше не виживемо. Ми майже жили на роботі, іноді працюючи по 14 годин на день, готуючи каву і готуючи швидкі супи в паперових стаканчиках. Ми гріли воду на маленькій плиті. Це об’єднало нас і допомогло нам вижити”, – нагадує директор “Футур-пакс” Лариса Самойленко.

На початку війни виникли певні тенденції, а саме – патріотичний дизайн стаканчиків

Найпопулярнішими стали одношарові паперові стаканчики “Україна” в жовто-синіх кольорах та “Мілітарі” з різними воєнними мотивами. Однак наразі попит на ці стаканчики поступово зменшується, і ми помічаємо, що наші клієнти все більше прагнуть до мирної і іноді веселої тематики. Наші дизайнери активно працюють над новими дизайнами в ніжних тонах, таких як “With love,” “XSML,” “Лабіринт,” “Абстракція,” і не відступають від популярних класичних крафтових стаканчиків. Вже розроблені і готуються до виробництва паперові стаканчики зимовими дизайнами.

Окремо варто зупинитися на стаканчиках з подвійною стінкою – Double wall

“Ми вклали інвестиції в обладнання для цих стаканчиків ще до початку повномасштабної війни і встигли виготовити експериментальні партії. Нас приємно здивувало, що всі обладнання залишилося нетронутим”. Наші інвестиції виявилися вдалими, оскільки стаканчики Double wall зараз дуже популярні і поступово витісняють з ринку гофровані стаканчики. Це зрозуміло, так як стаканчики Double wall мають багато переваг, вони зберігають температуру напою завдяки подвійній стінці, їх зручно носити з собою, так як напій залишається гарячим або холодним. Крім того, на них можна наносити будь-яке повноцінне зображення, закріплюване водно-емульсійним лаком, що робить зображення яскравим і насиченим. Навіть деталі, такі як QR-коди або штрихкоди, можна відтворити на цих стаканчиках, що дуже зручно для реклами.

Новинка: паперові стаканчики з покриттям “софт тач”

Останнім нашим досягненням в технологіях є новинка в виробництві подвійних стаканчиків з покриттям “софт тач” лаком. Це покриття підкреслює і надає приємні тактильні відчуття, схожі на шовковисте, м’яке ковзання. Створюється враження, що вони передають структуру матеріалу, що спонукає до бажання торкатися стакана, тримати його в руках і насолоджуватися своїм улюбленим напоєм. Так що насолоджуйтеся нашою колекцією стаканчиків, такими як “Обережно гріє” з зображенням замків і зимових пейзажів, ніжний “Art,” сріблясто-дзеркальні стаканчики “Хром”, міцні як бетон стаканчики “XSML.” Ви також можете замовити свій індивідуальний дизайн стаканчиків, навіть у невеликих кількостях, що підкреслить професіоналізм вашого бізнесу. Ми і наші технологи-дизайнери завжди готові допомогти вам в цьому.

Ми чекаємо можливості зустрітися з вами і щиро дякуємо всім нашим лояльним клієнтам, які разом з нами розвивають економіку України в ці непрості часи!

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля