Бізнес у виробництві паперових стаканів

Бізнес у виробництві паперових стаканів

Коментує: директор виробничого підприємства “Футур-пакс” Лариса Самойленко.

Сучасні умови в умовах війни насувають власні правила гри. Управління бізнесом, відчуття ринкових потреб, забезпечення робочих місць та стабільних заробітних плат своєму колективу, навіть збереження бізнесу на нульовому рівні прибутку, стає надзвичайно складною задачею. Більше того, всі ми живемо в постійному напруженні та стресі, і іноді здається, що ми вичерпали свій внутрішній потенціал. Але, незважаючи на всі труднощі, економіка України існує й розвивається. Тому нам не залишається іншого виходу, окрім як “засучити рукава” і постійно адаптуватися для виживання.

Ринок паперових стаканів

Під час війни частина країни перебувала або все ще перебуває під окупацією, понад 5 мільйонів наших співгромадян виїхали за кордон або стали внутрішніми переселенцями. Як наслідок, ринок споживачів суттєво скоротився. З іншого боку, конкуренція зросла, і нам потрібно боротися та утримувати свої позиції серед всіх цих викликів. Серед жахливих наслідків – демпінг і постійне знецінення вартості продукції, несмотря на постійний ріст цін на паливо, електроенергію, сировину, коливання валютного курсу тощо.

Але незважаючи на всі ці проблеми, в нашому житті лишився один момент – насолоджуватися ранковою кавою, мріяти про краще майбутнє та трохи відпочити. Цей момент стає як маленьким краплинкою щастя в нашому неспростому сучасному житті.

Отже, ринок живе і розвивається. І це призводить до певних тенденцій та трендів.

На жаль, наше підприємство “Футур-Пакс” разом зі своїми співробітниками опинилося на окупованій території в перші дні війни, конкретно в Бучі, Гостомелі та Ірпені Київської області. Після півторамісячної окупації майже всі співробітники повернулися на розграбоване, але виживше підприємство. В ті дні відсутні були тепло, вода, інтернет тощо. “Ми об’єдналися, почали працювати, оскільки розуміли, що інакше не виживемо. Ми майже жили на роботі, працюючи іноді 14 годин на день, готуючи каву і готуючи швидкі супи в паперових стаканчиках. Ми обігрівали воду на невеличкому таганку. Це об’єднало нас і допомогло вижити”, – нагадує директор “Футур-пакс” Лариса Самойленко.

На початку війни виникли певні тенденції, а саме – патріотичний дизайн стаканів.

Найпопулярнішими стали одношарові паперові стакани “Україна” у жовто-блакитних кольорах та “Мілітарі” з різними воєнними мотивами. Проте зараз попит на ці стакани поступово зменшується, і ми помічаємо, що наші клієнти все більше прагнуть до мирної і інколи веселої тематики. Наші дизайнери продовжують активно працювати над новими дизайнами в ніжних тонах, таких як “With love,” “XSML,” “Лабіринт,” “Абстракція,” і не відступають від популярних класичних крафтових стаканів. Вже розроблені та готуються до виробництва паперові стакани із зимовими дизайнами.

Окремо варто зупинитися на стаканах із подвійною стінкою – Double wall.

“Ми вклали інвестиції в обладнання для цих стаканів ще до початку повномасштабної війни і встигли виробити пробні партії. Нас приємно здивувало, що всі обладнання залишилося недоторканим”. Наші інвестиції виявилися вдалими, оскільки стакани Double wall зараз дуже популярні і поступово витісняють з ринку гофровані стакани. Це зрозуміло, оскільки стакани Double wall мають багато переваг, вони зберігають температуру напою завдяки подвійній стінці, їх легко носити з собою, оскільки напій залишається гарячим чи холодним. Крім того, на них можна наносити будь-яке повнокольорове зображення, що закріплюється водноемульсійним лаком, що робить зображення яскравим та насиченим. Навіть деталі, такі як QR-коди чи штрихкоди, можна відобразити на цих стаканах, що дуже зручно для реклами.

Новинка: паперові стакани “софт тач”

Останнім нашим досягненням в технологіях є новинка в виробництві подвійних стаканів з покриттям “софт тач” лаком. Це покриття підкреслює та додає приємні тактильні відчуття, схожі на шовковисте, м’яке ковзання. Створюється враження, що вони передають структуру матеріалу, який викликає бажання терти стакан, тримати його в руках і насолоджуватися своїм улюбленим напоєм. Отже, насолоджуйтесь нашою колекцією стаканів, такими як “Обережно гріє” із зображенням замків та зимових пейзажів, ніжний “Art,” срібно-дзеркальні стакани “Хром”, міцні як бетон стакани “XSML.” Ви також можете замовити свій індивідуальний дизайн стаканів, навіть в малих кількостях, що підкреслить професійність вашого бізнесу. Ми і наші технологи-дизайнери завжди готові вам в цьому допомогти.

Ми чекаємо на можливість зустрітися з вами і щиро вдячні всім нашим лояльним клієнтам, які разом із нами розвивають економіку України в ці непрості часи!

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля