Хай буде весна! Зустрічайте нові стакани Futur cups

Хай буде весна! Зустрічайте нові стакани Futur cups

Всі ми люди так влаштовані, що підсвідомо завжди знаходимося в очікуванні якогось дива в залежності від пори року. Погодьтеся, що ми частково «сезонно-залежні». На початку зими ми спочатку чекаємо на сніг, потім різдвяні свята та подарунки, але тільки-но розібравши ялинку, душа починає прагнути сонячних теплих промінчиків і самої ВЕСНИ.

Весна, ніби якийсь символ відродження,  пробуджує в нас прагнення чогось нового. У когось це  бажання купити новий одяг, зробити нову зачіску тощо. І, незважаючи на можливі стандартно-березневі снігопади, весна все одно настане!

Ось і наша дружня команда кожного року на весні не інакше як «народжує» нові ідеї та дизайни стаканів, щоб зробити життя наших клієнтів більш радісним та весняним. За два роки всі ми дуже виснажилися від військових подій, і власне, це відображається на продажу стаканів з військовою тематикою типу «Мілітарі», «Рускій карабль ІДІ», які ще рік тому були лідерами продажів. Отже, українці прагнуть до звичайних людських цінностей – бажають щастя, миру, любові та добра.

Наші дизайнери вже розробили кілька яскравих різноманітних макетів, і у нас, навіть, розбіглися очі, які ж з них обрати. Переможцями стали лінійки стаканів «ПРО КОХАННЯ» на яких разом з різнобарвними весняними квітами ми опублікували висловлювання видатних українських поетів та письменників саме про любов. Адже весна – це завжди про кохання, без якого, погодьтеся, немає життя…

Наступна ще одна зовсім незвинчна новинка – стакани «Зебра». Лінійку стаканів об’єднує смугастий чорно-білий малюнок. Стакан грає наче каледоскоп, в якому можна роздивитись різні цікаві картинки. І ми, мов діти, шукали приховану між смужками картинку.

На сьогодні ми позиціонуємо себе як професіонали з виготовлення подвійних стаканів – double wall, тому що вдосконалили технологію та підвищили якість до ювелірного рівня. Отже ми також розширили асортимент власних стаканів дабл-вол крафт – ми нанесли на нього контрастний малюнок – чорна та червона фарба виглядає дуже стильно на крафтовому фоні.

І остання, жахливо приголомшлива прем’єра – це стакан «Жахливий» або «Жахливо смачно». Кожна ємність в лінійці має свій яскраво-насичений фон –  найрожевіша маджента, сонячно-жовтий,  небесно-голубий, і звичайно, весняний зелений. На стаканах зображені кумедні багатоокі монстрики, що заставлять посміхнутися та трошки підняти настрій під час куштування улюбленного напою.

Отже зустрічаємо весну разом!

ХАЙ БУДЕ ВЕСНА!

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля