Ми збудували власне виробництво!

Ми збудували власне виробництво!

Сім років працює на українському ринку компанія «Футур-капс», яка допомагає зробити наш світ чистішим та красивішим. Її стаканчики для напоїв мають попит і вже мають масу шанувальників.

Проте весь цей час виробниче підприємство не мало власного «будинку», який відповідав би всім складським, виробничим і технічним вимогам — приміщення доводилося орендувати. Протягом року компанія вела будівельні роботи, та 1 березня 2018 року відкрилося власне виробництво. Тепер тут все за європейськими стандартами – високі стелі шість метрів, промислові підлоги та білі стіни. А працівники фабрики отримали в рази покращені умови – власну кухню, душові, роздягальні та брендовану спецформу.

Паперові стакани «Футур-капс» не завдають шкоди навколишньому середовищу. Всі вони виготовляються з екологічно чистих матеріалів і можуть бути з оригінальним клієнтським дизайном, у тому числі і гофровані з S-хвильою, стакани логотипом компанії або просто радувати око яскравими соковитими фарбами. Сподіваємося, що у новому цеху з’явиться більше можливостей збільшити обсяги виробництва, створювати привабливі дизайни у найкоротші терміни та накопичувати сезонні запаси.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля