Паперові стакани: тенденції, що змінюються. Софтач покриття

Паперові стакани: тенденції, що змінюються. Софтач покриття

Ще до війни наша компанія «Футур-капс» інвестувала в станки для виробництва Double wall – стаканів з подвійною стінкою. Така інвестиція була зумовлена певним трендом на рику паперових стаканів.

Як не дивно, але тенденції на ринку постійно змінююься, як і мода. Спочатку були одношарові стакані, при чому користувалися найбільшим попитом стакани маленьких ємностей – еспрессо та амерікано. Потім кавові уподобання зросли в бік збільшення ємностей на капучіно, лате, лонгери. Також розширився асортимент додаткових аксесуарів, а саме термопоясів, трубочек, кришечок, різноматних сиропів тощо.

Років 7-9 тому стали набирати популярності двошарові гофровані стакани і наша компанія компанія постійно розширювала асортимент кольорової гами, для того, щоб звичайно задовольнити клієнта. Палітра досягала 10 кольорів , що навіть більше ніж в веселці. Вони і досі користуються неабияким попитом у наших клієнтів. Робимо і стакани з індивідуальним дизайном, а саме з S-хвилею.

Однак ринок не стоїть на місті та не дає сумувати виробникам. І інвестиція в double- wall стакани є майже беззаперечною інвестицією слідувати тенденціям сьогодення.
Стакани с подвійною стінкою одразу завоювали прихільність і зараз на висоті сегменту термостаканів. Ми пропонуємо на вібір широкий спектр дизайнів, як з нейтральним, так і клієнтським принтом. Завдяки високої якості скандинавського паперу, що ми імпортуємо напряму та високому проффесіоналізму наших робітників, ми технологіно досягли апогею у виробництві цього виду стаканів. І завдяки цьому ми завоювали довіру великих та більш вибагливих партнерів : мереж АЗС та сітьових мереж кав’ярень, чим дуже пишаємося.

На початку цього шляху ми експерементували з верхнім шаром паперу та його покриттям. Останнім нашим досягненням став вибір покриття з софт-тач лаком. Дослівний переклад з англійської “soft- touch” звучить як «м’який на дотик». Він має оксамитовий еффект та додає приємних тактильних відчуттів. Ці стакани приємніше тримати в руці. Покриття не виблискує, як глянець, має аристократичну матовість та на дотик викликає відчуття покритого воском стакану.

Ми повністю перешли на технологію покриття софт-тач лаком, хоча є набільш дорогим з усіх існуючих покриттів при цьому не підіймаючи прайсову ціну – це можна сказати, приємний подадтковий бонус плюс нашим любим клієнтам, так звана «вишенька на торті».

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля