Виробництво Future cups

Виробництво паперових стаканів

Група компаній "Футур-пакс" спеціалізується на виробництві паперових стаканів в Україні. Наші виробничі потужності знаходяться у Київській області, а центральний офіс та склад у Києві

Ми виробляємо високоякісний продукт, тому що працюємо на високотехнологічних виробничих верстатах та виключно європейській сировині.

Сертифікація виробів

Основний постачальник сировини – шведсько-фінський концерн Metsa Group. Устаткування виробництва Кореї.

Гарантія якості

Суворе дотримання ТУ. Клей не використовується. З'єднання деталей відбувається рахунок термоспайки ламінованого шару. Щогодинне тестування готової продукції

Доставка по всій Україні

Це натуральний, екологічно чистий продукт, що складається з рослинних волокон

Паперові стакани

Компанія «Футур-пакс» спеціалізується на випуску
різних типів та ємностей паперових стаканів

Сертифікат
Трендові кольори

Ми постійно підтримуємо у лінійці широкий спектр трендових кольорів

Цікаві пропозиції

Щомісяця ми поповнюємо наш асортимент новими дизайнами

Індивідуальний дизайн

Ми спеціалізуємося на випуску
стаканів з індивідуальним дизайном –
як одношарових, так і гофрованих.

Технічні характеристики

Виробничий лікнеп

Виробництво «Green Field»

Ми зуміли побудувати свій власний цех та складські приміщення, які знаходяться у Київській області. Центральний офіс компанії знаходиться у Києві.

 1. Підготовка
  Папір поставляється на виробництво у великих ролах.
 2. Флатівка
  Різання на листи необхідного формату
 3. Висікання заготовок
  На тигельному пресі з листа вибиваються напівкруглі заготовки
 4. Печать
  Малюнок наноситься на лист, який в залежності від розміру виробу вміщує від 24 до 40 копій склянок
 5. Складання
  Машина вибиває дно з рулону і повертає заготовки в стакан. Клей не використовується, оскільки з'єднання деталей відбувається за рахунок термоспайки ламінованого шару

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

матеріали та постачальники

Матеріали та постачальники для виробництва паперових стаканів

Папір чи правильніше сказати – целюлозний картон – це основа-основи для такого бізнесу. В якості лікбезу для наших клієнтів хочемо повідомити, що, на жаль, виробника паперової основи для склянок в Україні немає. Ми б з великою радістю підтримали українську виробника, але, на жаль, такого, найімовірніше, і в найближчому майбутньому не буде.

Справа в тому, що для стаканів потрібний дуже якісний гнучкий і пластичний папір, з високим вмістом (до 90%) чистої целюлози. Для цього використовуються спеціальні породи дерев з твердою основою – в основному «модерниця» – дерево, яке росте повільно в холодному кліматі. Клімат України, на жаль, не зовсім підходить для цього.

Найкращі умови для її зростання – це скандинавський півострів – Фінляндія, Швеція – цю територію ще називають територією зеленого золота.

За роки існування компанії ми перепробували велику кількість виробників і зараз віддаємо перевагу європейській якості.

Одним із основних постачальників є шведсько-фінський концерн Metsa Group. Політика компанії така, що вона дбайливо ставиться до використання природних ресурсів – замість 1 зрубаного дерева висаджується 7, у компанії ретельно відносяться до повторного використання води, енергії, переробки залишків деревини - замикаючи виробничий еко-цикл, що імпонує філософії нашого бізнесу. Коли летиш над Швецією, стає очевидним, чому ця країна спеціалізується на виробництві паперу – вся країна густо вкрита лісами.

Більше того, небагато європейських виробників паперу можуть похвалитися тим, що на одному місці зібрано весь виробничий цикл - від дерев до ламінування. Така сировина дозволяє виробляти високоякісну продукцію – паперові стакани – нашу гордість.

© 2022 Future Cups.
Оберіть кількість більшу нуля