Доставка і оплата

МИ ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ ПО ВСІЙ ТЕРРІТОРІЇ УКРАЇНИ, маємо і міжнародні контракти.
Серед послуг є доставку нашими експедиторами по Київу.

Безкоштовно робимо доставку по так званому «домашньому» регіону – деяким містам і селам Київської області (Гостомельський, Бучанський, Ірпеньський та Ворзельский регіон) — до входу в будівлю. За межі Києва замовлення доставляються нашими експедиторами або кур’єрськими службами: Новою поштою або службою доставки Деливері за тарифами перевізника.

Доставка проводиться з понеділка по п’ятницю на наступний день після оплати замовлення. Якщо оплата проводиться у п’ятницю, доставка переноситься на понеділок.

Доставка паперових стаканів по Києву

Доставка по Києву здійснюється впродовж 1-2 робочих днів (не включаючи вихідні суботу і неділю та державні свята, затверджені згідно із законами України), за умови наявності замовленого товару на складі за попереднім резервуванням та затвердженням замовлення, сум та дня доставки.

Кур’єрська доставка нашими експедиторами здійснюється при замовленні від 1000 грн – вартість 190 грн;

Доставка по Україні

У регіони України посилки доставляють кур’єрською службою «Нова Пошта», «Делівері». Термін відправлення: зверніть увагу, що доставки “Новою поштою” формуються до 12.00. Інші перевізники формуються протягом 1-2 роб.днів. Вартість доставки формується компанією-перевізником виходячи з габаритів та ваги товару, а також місця призначення. Компанія «Future cups» не сплачує вартість доставки.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2022 Future Cups.
Оберіть кількість більшу нуля