Одношарові паперові стакани

Паперові стакани для кави та холодних напоїв: 110 мл, 185 мл, 275 мл, 400 мл, 500 мл.

Паперові стакани – популярне рішення для холодних та гарячих напоїв

Наша компанія «Future cups» завжди тримає руку на пульсі трендів, тому ми часто пропонуємо нові дизайни одноразових стаканів, які користуються попитом. Дизайни можна підібрати на будь-який смак та під будь-який інтер'єр. Такий стакан виділяється завдяки яскравому дизайну, гігієнічності та дбайливому ставленню до навколишнього середовища — використовуючи його в своєму закладі, ви підкреслите свою свідому eco-friendly позицію.

«Future cups» — це крок до високоякісних паперових стаканів

Ми працюємо на якісному корейському обладнанні та використовуємо папір від шведських та фінських компаній, що є світовими лідерами у виробництві харчового картону. У виробництві паперових стаканів застосовується термоспайка, тому вони не завдають шкоди здоров'ю та є екологічно безпечними. Продукція «Future cups» піддається повторній переробці та утилізації. Такий посуд ідеально підходить для видачі з собою. Вам сподобаються наші стакани завдяки:

  • щільному картону від 190 до 295 г/м2;
  • яскравому дизайну;
  • всіх необхідних об’ємів для напоїв від еспресо до півлітрового лонгеру.
Наша продукція підходить для вендінгових апаратів. В інтернет-магазині «Future cups» доступні стакани з індивідуальним дизайном або з готовими дизайнами, які є в наявності — обирайте дизайн, який вам подобається, і робіть замовлення. Кришки з отвором для пиття підходять для обсягів від 185 мл. Ми доставимо паперові стакани у п'яти розмірах по всій Україні, тож смачні напої у вашому закладі будуть подаватися в яскравих та естетичних стаканах, незалежно від місця розташування вашого закладу ❤

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля