У вас бувало так, що стаканчик з паперу був занадто гарячим, розмокав від тривалого чаювання або, навпаки, напій дуже швидко остигав у руках? Ці проблеми здатні вирішити Double Wall стакани. Проста технологія з подвійними стінками утримує температуру та створює захист для рук. За рахунок повітряного шару між двома пластами паперу звичайний паперовий стаканчик перетворюється на термос. Вам більше не потрібно скористатися додатковими гофрами для стаканів!

Double Wall стакани від «Футур-пакс», що ми пропонуємо?

Група компаній «Футур-пакс» - це виробництво паперових стаканів різного виду та розміру. Ми приділяємо особливу увагу виробам, які роблять життя бізнесу проце, а покупця легше. Двошарові стакани виробляються різних обємів:
  • 110 мл;
  • 185 мл;
  • 275 мл;
  • 400 мл;
  • 500 мл.
До кожного обєму ви повинні купити додаткові аксесуари за розміром. Двошаровий стаканчик від виробника "Футур-пакс" забезпечують вашого клієнта комфортом. Завдяки подвійній стінці напій зберігає температуру тривалий час і не обпалює руку. Така модель краще герметизована і не схильна до протікання.

Скільки коштують двошарові стакани?

Вартість Double Wall стаканів залежить від обсягу та дизайну. Що більше літраж, то більше вписувалося вартість однієї одиниці. У нас ви можете підібрати готовий дизайн або замовити оригінальний. Двостінні термо склянки дабл вол з готовим дизайном, у білому кольорі або у класичному крафті коштуватимуть дешевше. За власний дизайн потрібно доплатити, але натомість ви отримуєте додаткову рекламу. Компанія «Футур-пакс» – це ваш незамінний постачальник одноразових паперових стаканчиків Double Wall для бизнесу і в офіс! Ми робимо, щоб вам було смачно!

FAQ

🌈 Що таке Double Wall стакани?

Double Wall — це різновид стаканів із двошаровою стінкою. За рахунок прошарку повітря між шарами, стаканчик утримує температуру напою і не обпалює руку.

💰 Скільки коштує Double Wall стакан?

Вартість двошарових стаканів залежить від обсягу. На ціну партії також впливає наявність кольору та брендування.

🛒 Як замовити Double Wall стакани?

Зробити замовлення на партію склянок можна на нашому сайті. Просто виберіть позицію, вкажіть кількість та оформіть замовлення. Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2022 Future Cups.
Оберіть кількість більшу нуля