Двошарові стакани (Double Wall)

Паперові стакани з подвійною стінкою вражають не лише зручністю, але й своєю функціональністю.

Паперові стакани double wall

Стакани з подвійною стінкою Double Wall – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль та функціональність. Додайте їх до свого асортименту та покращуйте якість обслуговування клієнтів!

Однією з ключових переваг Double Wall стаканів є здатність утримувати температуру напою. Завдяки подвійній стінці, яка включає повітряний ізоляційний шар, ваші гарячі напої зберігають температуру набагато довше.

Завдяки тому, що подвійні стакани не передають температуру напою на зовнішню стінку, ваші руки у безпеці, навіть якщо напій дуже гарячий. Це особливо важливо для тих, хто полюбляє ласувати гарячою кавою в авто, або на прогулянці. Ви більше не повинні чекати, доки напій охолоне, адже вам зручно тримати стакан і насолоджуватися ним відразу ж. З іншого боку, якщо вам більше до душі холодні напої, паперові стакани з подвійною стінкою також ідеально підходять та зберігають їх прохолодними.

Ці щільні стакани відрізняються високою стабільністю і міцністю. Завдяки двом стінкам і підсиленій конструкції, вони стійкі до деформації, навіть якщо на них натискають. Це гарантує, що ваш напій не вийде з-під контролю навіть в найекстремальніших ситуаціях.

Важливо відзначити, що паперові стаканчики відрізняються своєю екологічністю. Подвійні стакани не завдають шкоди навколишньому середовищу та не впливають негативно на здоров'я людини. Ламіноване покриття, яке запобігає зволоженню основи паперового стаканчика, не змінює смак та аромат напою і не виділяє небезпечних або токсичних речовин при контакті з гарячою рідиною.

Широкий асортимент паперових стаканів дозволяє вибрати той колір, який ідеально пасуватиме вашому закладу. Ви можете обрати природні та спокійні відтінки, або ж виразні та яскраві кольори відповідно до власних вподобань та стилю інтер'єру.

Ми пропонуємо послугу брендування стаканів з подвійною стінкою, які можуть бути виготовлені під вашу унікальну марку. Це чудовий спосіб підвищити впізнаваність вашого бренду та справити враження на клієнтів. Умови брендування двошарових стаканів можна знайти за посиланням: https://stakany.com.ua/brenduvannja-stakaniv/.

Стакани з подвійною стінкою Double Wall – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль та функціональність. Додайте їх до свого асортименту та покращуйте якість обслуговування клієнтів!

Група компаній Future cups спеціалізується на виробництві двошарових паперових стаканів double wall різного виду та розміру на білій та крафтовій основі, кольорових та з індивідуальним дизайном.
  • 110 мл;
  • 185 мл;
  • 275 мл;
  • 400 мл;
  • 500 мл.
Завдяки подвійній стінці напій зберігає температуру досить тривалий час і не обпікає руки. До кожного стакану можна купити додаткові аксесуари за розміром.

Скільки коштують двошарові стакани?

Вартість стаканів double wall залежить від обсягу та дизайну. У нас Ви можете підібрати готовий дизайн або замовити свій брендований. Двошарові стакани double wall з готовим дизайном або у класичному крафті коштуватимуть дешевше. За власний дизайн потрібно доплатити, але натомість ви отримуєте додаткову рекламу свого бренду. Компанія Future cups – це ваш незамінний постачальник одноразових паперових стаканів double wall. Ми робимо, щоб вам було смачно! ❤

FAQ

🌈 Що таке Double Wall стакани?

Стакани з подвійною стінкою Double Wall – це один із різновидів стаканів, які мають подвійну стінку з повітрям між шарами картону, що утримує температуру і запобігає опіку руки гарячими напоями.

💰 Скільки коштують стакани з подвійною стінкою?

Вартість Double Wall стаканів залежить від виду, об’єму і кількості, а також на ціну впливає наявність дизайнів або брендування.

🛒 Як замовити паперові стакани з подвійною стінкою?

Зробити замовлення на партію стаканів можна на нашому сайті. Просто виберіть позицію, вкажіть кількість та оформіть замовлення. Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля