Гофростакани

Гофровані стакани – це справжнє відкриття для шанувальників комфорту та стилю.

Переваги гофрованих стаканів

Гофровані стакани крафт відзначаються своєю приємною фактурою та елегантним виглядом. Гофрована поверхня стаканів створює надійний теплоізоляційний бар'єр, що дозволяє насолоджуватись гарячими напоями без обмежень та не вимагає додаткового термопояса.

Гофрований дизайн стаканів надає їм неперевершений стиль та елегантність, що робить їх незамінними у закладах, де цінують смак та якість.

Ми виробляємо гофровані (ripple) стакани у яскравих кольорах на основі білого та крафтового паперу міскостями: 110 мл, 185 мл, 275 мл, 400 мл та 500 мл.

Ці стакани ідеально підходять для подачі кави, чаю, гарячого шоколаду та інших напоїв «coffe to go». Завдяки особливій поверхні посуд не обпікає руки, оскільки шкіра контактує лише з гофрованою частиною стаканчика.

Гофрована, цупка поверхня також запобігає вислизанню стаканчика з руки при намоканні, а подвійний шар паперу зміцнює стаканчик і при випадковому надмірному натисканні стаканчик не деформується.

Варто зазначити, що паперові стаканчики – біорозкладні, не забруднюють навколишнє середовище і не є шкідливими для людського організму. Ламінування – покриття, що запобігає намоканню паперової основи стаканчика, не змінює смак і запах напою та не виділяє шкідливих або токсичних речовин при контакті з гарячою водою.

Великий асортимент стаканів дозволяє вибрати саме той колір, якій максимально підходить до інтер’єру вашого закладу. Ви можете вибрати як природні, спокійні кольори, так і яскраві.

Ви можете замовити розробку індивідуального дизайну гофростакану і нанести на його поверхню логотип вашої компанії, або стильний, святковий принт. Брендування паперових стаканів вигідно підкреслить індивідуальність вашого бренду та зробить його легким для впізнавання. Наші стакани для кави з логотипом – відмінний засіб для реклами та підсилення вашого бренду.

Докладніше дізнатись про брендування паперових стаканів саме для вашого закладу та ознайомитись з деталями ви можете на сайті за посиланням: https://stakany.com.ua/brenduvannja-stakaniv/.

Яскраві гофровані стакани з крафтовою, або білою основою – це вдале поєднання естетики та практичності.

Тож, які переваги гофростаканів:

  • утримують температуру, запобігаючи опіку рук;
  • не деформуються;
  • мають покращену теплоізоляцію;
  • мають приємні тактильні якості.
Загальна щільність паперу гофростакана становить від 400 до 500 гр/м2. Гофровані стакани – це наша гордість, ми були однією з перших компаній в Україні, яка почала виробництво цього виду продукції і робимо це успішно багато років поспіль. Гофровані стакани яскраві та приємні на дотик, виключають обпікання рук при наливанні напоїв високої температури та довго зберігають тепло! Використання гофрованих стаканів підвищить рівень будь-якого закладу – вони пречудові та давно вже полюбилися нашим партнерам і клієнтам. Фасування гофростаканів по 25 штук в упаковці. Дуже зручно, що у будь-якому ящику незалежно від розміру — 500 стаканів. Для стаканів 185 мл, 275 мл, 400 мл, 500 мл можна придбати пластикові кришки з «поїлкою» різних кольорів. Для стакана 110 мл можна придбати прозору кришку без отвору.

FAQ

Чи можна нанести брендування на гофровані стакани?

Так, на гофростакани можна наносити малюнки або логотипи вашої компанії. Основою стакана може бути білий колір, або крафтовий. З деталями ви можете ознайомитись на сайті за посиланням: https://stakany.com.ua/brenduvannja-stakaniv/.

Чим відрізняються гофровані стакани крафт від звичайних?

Гофростакан складається з двох шарів паперу. Перший шар – внутрішній може бути білого кольору, або з крафт-паперу. Гофрована поверхня стакана може бути кольоровою, брендованою, вона створює відмінний теплоізоляційний бар'єр, що дозволяє з комфортом насолоджуватися гарячими напоями.

Чи безпечне внутрішнє покриття стаканчиків?

Так, внутрішнє покриття стаканчиків – ламінування, цілком безпечне та екологічне. Зазвичай для ламінування використовується поліетилен. Він не містить шкідливих хімічних сполук та не виділяє шкідливі або токсичні речовини при контакті з окропом.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля