Паперові стакани – популярне рішення для холодних та гарячих напоїв. Наша компанія «Future cups» завжди слідкує за трендами, саме тому ми часто пропонуємо нові дизайни одношарових стаканів, що користуються попитом. Дизайни можна підібрати на будь який смак і будь який інтер’єр. Такий стакан виграє за рахунок яскравого дизайну, гігієнічності та безпеки для навколишнього середовища – використовуючи його у своєму закладі ви підкреслите свою усвідомлену eco-friendly позицію.

«Future cups» — це крок до високої якості паперових стаканів. Ми працюємо на корейському якісному обладнанні, використовуємо шведський та фінський папір компаній, що є світовими лідерами з виготовлення харчового картону. В виробництві паперових стаканів застосовується термоспайка, тому вони не завдають шкоди здоров'ю та екологічно безпечні. Продукція «Future cups» піддається повторній переробці та утилізується. Такий посуд ідеально підходить для продажу на винос. Вам сподобаються наші стакани завдяки:

  • щільному картону від 190 до 295 г/м2;
  • яскравому дизайну;
  • всіх необхідних об’ємів для напоїв від еспресо до півлітрового лонгеру.
Наша продукція підходить для вендінгових апаратів. В інтернет-магазині «Future cups» доступні стакани з дизайном на замовлення і з готовими дизайнами зі складу — обирайте дизайн, що сподобався, і оформлюйте замовлення. Кришки з «поїлкою» підходять для обсягів від 185 мл. Паперові стакани у п'яти розмірах ми доставимо по всій Україні , тому смачні напої у вашому закладі будуть у яскравих та естетичних стаканах у будь-якій точці України ❤

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2022 Future Cups.
Оберіть кількість більшу нуля