Необхідні аксесуари для напоїв

Компанія Future cups — це виробник паперових стаканів, а також активний продавець різноманітних аксесуарів для них. Найчастіше, разом зі стаканами замовляють кришки. Навіщо потрібні кришки на паперові стакани? Це можливість насолоджуватися кавою або іншими напоями у будь-якому місці, зберегти смак та аромат, безпечно випити напій йдучи вулицею, сидячи у парку або взяти з собою у авто. У ритмі сучасного світу така продукція дозволяє скуштувати напій буквально «на ходу».

У нас ви можете придбати кришки для паперових стаканів різних кольорів та конфігурацій, купольних стаканів, серветки, мішалки, термопояси. В асортименті є коктейльні трубочки широкі та тоненькі з вигином та без. Також ми пропонуємо купольні стакани, холдери на 2 та 4 стакани, універсальний стакан-метелик, який самозакривається, не використовуючи кришку і який можна застосовувати як для напоїв, так і для будь-якої їжі: від розсипних продуктів до супів. Окрім цього в наявності широкий асортимент сиропів для напоїв.

Кришки для кавових стаканів допоможуть зберегти температуру та аромат напою. Ми пропонуємо кришки на паперові стакани в різних варіаціях, які задовольнять всі ваші потреби.

Аксесуари для стаканів

Ми дбаємо про навколишнє середовище, тому виготовляємо продукцію з екологічного матеріалу. Серед товарних позицій без яких не обійтись:
  • Кришки для стаканів Це можливість доповнити стакан функціоналом, який не дозволяє напою виплескуватися під час ходьби або поїздки в автомобілі. Зручна ергономічна форма з отвором для пиття. Навіть якщо стакан перекинеться, кришка захищає від проливання напою. Команда Future cups дбає і про дизайн. Ми маємо у наявності достатню кількість кольорів, які пасуватимуть до ваших найяскравіших брендованих стаканів.
  • Трубочки для напоїв Більшість покупців вважають за краще використовувати трубочку. На сайті stakany.com.ua є пластикові трубочки різних діаметрів, прямі та з вигином, в індивідуальному пакуванні та без.
  • Мішалки для розмішування та холдери Мішалка — дуже необхідний аксесуар. Холдер – це підстаканник — вони бувають двох видів на 2 та 4 стакани. Мішалка для розмішування напоїв виготовляється з деревини, а холдер із картону.
  • Сиропи Доповнювати смаки ваших напоїв краще за допомогою сиропів на будь-який смак. Наша команда піклується про те, щоб в асортименті були різні смаки і ми завжди прислуховуємось до ваших побажань та оновлюємо асортимент.
На нашому сайті ви також можете придбати додаткові аксесуари. Future cups дає можливість забезпечити кавовий бізнес усім необхідним лише в пару кліків! ❤

FAQ

🌼 Які є аксесуари для паперових стаканів?

Для повноцінного обслуговування вашого бізнесу та комфорту клієнтів, компанія «Future cups» пропонує кришки, трубочки, мішалки, холдери та багато іншого.

💰 Скільки коштують аксесуари для паперових стаканів?

Вартість аксесуарів залежить від виду. З цінами можна ознайомитись на сайті stakany.com.ua

☝ Як підібрати аксесуари для паперових стаканів?

Вибір аксесуарів залежить від ємностей стаканів. Кришки підбираємо за діаметром стакану. Трубочки та холдери стандартних розмірів. Ми намагаємось прописувати в описі товару всю інформацію для вашої зручності.

Потрібна допомога?

Залишіть ваш номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

© 2024 Future Cups.
Розробка сайту JAM DEVELOPMENT
Оберіть кількість більшу нуля